Kde kúpiť .

  • Kníhkupectvo Martinus
    Obchodná 26
    811 06 Bratislava
  • Pondelok - piatok: 8:30 - 21:00
    Sobota - nedeľa: 10:00 - 20:00
  • 02/3266 0366
  • obchodna@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Ulica 29. augusta 37
    (OC Terminal)
    974 01 Banská Bystrica
  • Pondelok - nedeľa: 08:00 - 20:00
  • 048 / 555 48 48
  • banska.bystrica@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Toryská 5
    (OC Galéria Košice)
    040 11 Košice
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 055 / 3211 670
  • kosice@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Námestie republiky 5994/32
    (OC Galéria Lučenec)
    984 01 Lučenec
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 047 / 777 47 47
  • lucenec@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Námestie SNP 11376/2
    (OC Galéria Martin)
    036 01 Martin
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 043 / 413 19 91
  • martin@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Akademická 1
    (OC CENTRO)
    949 01 Nitra
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 037 / 3260 360
  • nitra@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Námestie svätého Egídia 3290/124
    (OC Fórum)
    058 01 Poprad
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 052 / 555 52 52
  • poprad@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Námestie A. Hlinku 7/B
    (SC MIRAGE)
    010 01 Žilina
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 041 / 3260 370
  • zilina@martinus.sk
  • Kníhkupectvo Martinus
    Dolné Bašty 8833/14 (City Arena)
    917 01 Trnava
  • Pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00
  • 033 / 444 43 43
  • trnava@martinus.sk
  • Tatry Motion Shop Starý Smokovec
    Starý Smokove
    062 01 Vysoké Tatry
  • Po - Ne: 8:30-16:15
  • +421 911 403 698
  • bachledova@tmr.sk
  • Informačné centrum Starý Smokovec
    Oblastné stredisko HZS Vysoké Tatry
    Starý Smokovec 23
    062 01 Vysoké Tatry
  • +421 (0)52 442 34 40
  • smokovec@tatryinfo.eu
  • Informačné centrum Tatranská Lomnica
    059 60 Tatranská Lomnica
    Vysoké Tatry
  • +421 (0)52 446 81 19
  • lomnica@tatryinfo.eu