O nás .

Vitajte vo svete knižných magnetických záložiek .

Čítanie kníh je o emóciách, ktoré v nás dokážu vyvolať a tiež o príbehoch do ktorých nás vedia vtiahnuť. Také sú aj naše magnetické knižné záložky. Hory, zvieratá, umenie... to všetko má v sebe ukryté príbehy, rôzne pohľady a nálady. Umelci, fotografi, ľudia pri strojoch v tlačiarni, každý článok ktorý sa podieľa na tvorbe magnetických knižných záložiek pod značkou Deluxe Bookmark robí svoju prácu s láskou. Našim prvotným cieľom je, aby ste lásku k prírode, umeniu a remeslu cítili z našich knižných záložiek aj vy.

Veríme, že vám naše knižné záložky spríjemnia vaše chvíle pri čítanie.

“Knihy sú pre ľudí tým, čím sú pre vtákov krídla”

Team Deluxe Bookmark

vyrobené na Slovensku

Naše knižné záložky vyrábame v rodinnej tlačiarni TESFO v Ružomberku.

Pri tlači používame ekologické ofsetové tlačiarenské farby a tiež tzv. suchý osvit na integrovanom CTP systéme bez škodlivej chémie.

Záleží nám na udržateľnom rozvoji a preto sa snažíme každý náš výrobok vyrábať ekonomicky efektívne a ekologicky šetrne.

ručne embosované

Záložky z našej edície hory sú ručne embosované, aby sme ešte viac umocnili majestátnosť a originalitu našich hôr.

Každá jedna záložka prejde rukami nášho šikovného knihára a je ručne vyrazená a vyzlátená zlatou alebo striebornou fóliou.

z recyklovateľných materiálov

Záleží nám na čo najmenšom dopadene výroby na životné prostredie a preto používame eco-friendly materiály a postupy pri výrobe našich produktov.

Hory, zvieratá, umenie...

Krásu hôr, miest, našich dedín a neopakovateľné momenty z ríše zvierat môžte obdivovať vďaka fotografom, ktorí svoj koníček robia precízne a s láskou.

Je nám cťou s nimi spolupracovať. Pri každom motíve záložky nájdete na rubovej strane uvedené meno autora fotografie.

Umelci na záložkách

Chceme, aby z našej ART série bola cítiť láska ku krajine a k remeslu. Toto je naša cesta. Umelci, ktorí s nami spolupracujú milujú svoju prácu a kultúrny odkaz našich predkov.


obdarujte svojich blízkych

Veríme, že Vám a Vašim blízkym naše knižné záložky spríjemnia a zjednodušia chvíle pri čítaní, učení... Budeme radi za každý Váš postreh, feedback. Ak Vám chýba motív, ktorý by podľa Vás určite nemal absentovať v našej kolekcii, prípadne máte zaujímavý nápad napíšte nám na info@deluxebookmark.sk